Click to order
Zamówienie
Total: 
Imię Nazwisko
Email
Phone
NIP
Dostawa
Wybierz metodę dostawy:
Kod pocztowy
Kraj, miasto
Adres
Ulica, Nr ulicy (domu)
centrum szkoleniowy, który szkoli specjalistów nowoczesnego manicure i pedicure w krajach europejskich i na Ukrainie.
Proces szkolenia jest zbudowany z uwzględnieniem wszystkich subtelności i niuansów, po szkoleniu każdy, niezależnie od poziomu szkolenia, może stać wysoko wykwalifikowanym specjalistą.
Główną cechą wyróżniającą jest indywidualne podejście do każdego ucznia, a programy są zaprojektowane w taki sposób, że 85% czasu poświęcone jest na doskonalenie umiejętności praktycznych.
Yuliya Stadnik
Nail Academy
Programy autorskie i techniki spełniają najpilniejsze wymagania rynku, a nasi absolwenci to najbardziej wymagający specjaliści w wiodących salonach kosmetycznych.
Yuliya Stadnik
założyciel, wiodący nauczyciel
YS Nail Academy
Wielokrotny mistrz Ukrainy w dziedzinie estetyki paznokci. Sędzia mistrzostw międzynarodowych, twórca i autor nominacji w ramach mistrzostw. Międzynarodowy instruktór Akzentz.
Glówny technolog firmy ST Nails
Twórca i autor technologii „Manicure klasyczny do perfekcji".
Szkolenia:
Szkolenie dla osób początkujących „Początkujący"
Autorskie szkolenie „manicure kombinowany" (1 frez) + wzmocnienie żelem BUILD" – szkolenie podczas którego nauczyć się robić idealny manicure w wyniku połączenia dwóch nowoczesnych technik – manicure frezarkowy + klasyczny i wzmocnienie naturalnej płytki żelem LUXIO BUILD w technice „ciągły ruch"

Kurs jest przeznaczony dla mistrzów z co najmniej 12-miesięcznym doświadczeniem (w technice manicure klasycznego lub kombinowanego), którzy chcieliby podnieść swój poziom umiejętności i opanować frezarke na poziomie doświadczonego użytkownika.

Autorska technika pracy z jednym frezem (płamie) zapewni minimalną ilość czasu i da czysty wynik. Podczas pracy żelem Luxio Build stylistka pozna baze nakładania i rozprowadzania materialu, a także nauczy śię wzmacniać, wyrównywać i naprawiać paznokieć.
Manicure kombinowany
Kurs autorski „Początkujący" to podstawowy kurs dla tych osób, którzy chcą, najlepiej opanować zawód „Master of Manicure" i podążać ścieżką tego zawodu.

Jest to najbardziej pojemne szkolenie YS Nail Academy, ma silną bazę teoretyczną i praktyczną, wymaga maksymalnej koncentracji, energii i poświęcenia, a także pragnienia zostania wysoko wykwalifikowanym specjalistą, dołączenia do zespołu najlepszych i najbardziej udanych stylistek paznokci.

75% czasu poświęcone jest na dla autorskiej techniki klasycznego manicure. anicure, kombinowanego, opanować nowoczesne nakładanie produktów do paznokci, nauczyć się, jak zapewnić towarzyszące zabiegi salonowe do pielęgnacji rąk i paznokci, rozważyć psychologiczny aspekt komunikacji z klientem i wiele więcej
Szkolenie zaawansowane manicure klasyczny
Szkolenie autorskie „Profi" - szkolenie najwyższej kategorii dla stylistek, którzy chcą poprawić swój poziom profesjonalismu . Najtrudniejsze w programie szkoleniowym YS Nail Academy i wymaga maksymalnej koncentracji, zużycia energii i poświęcenia, a także chęci zmiany zwykłej klasycznej techniki manicure na technikę, która zapewni maksymalne rezultaty przy wzroście przepływu klientów i dochodów finansowych.

Główny nacisk na szkoleniu jest na to jak prawidlowo postawić rękę żeby zrobić czyste cięcie skórek nożyczkami i sterylnie pracować cążkami w zatokach paznokci; zapoznanie z produktami premuim-klasy LUXIO by Akzentz, omuwione wszystkie niuanse budowy idealnej powierzchni płytki paznokcia i pokazane jak nakładać material „pod skórki".
Manicure frezarkowy.
Ulepszaj umiejętności
Nauczycie się z pewnością pracować frezem i idealnie nakładać produkty Luxio. Codzienna część praktyczna na modelkach da możliwość nauczyć się idealnemu manicure frezarkowemu, technice pracy z Luxio Gel i poznać wszystkie aspekty pracy współczesnej manikiurzystki.

Szkolenie dla osób zaawansowanych, które już mają doświadczenia pracy frezarką, które chcą ulepszyć swoje umiejętnościm wiedzę i technike w technice manicure frezarkowy. Na szkoleniu nauczycie się wykonywać bezpieczny manicure, bez „pzepilowania", opanujecie technike postawienia ręki i narzędzi. Zapoznacie się z żelami Options by Akzentz i wypracowujecie technikę wzmocnienia płytki paznokcia.
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym menedżerem: +48 730 791 345